pagina de start
ultima actualizare 22.02.2005 ro ru
Cauta pe sait

Legislatia RM
Dictionar de termeni juridici
Jurisprudenta CEDO
Tratate Internationale
Legis.md
CONTACTE

Centrul de Informaţii Juridice Ministerul Justiţiei
Chişinău, str. 31 August 1989, 82, et.4, MD – 2012

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția 

Telefon

E-mail

1.

Ţapiş Oxana 

Director interimar

0(22)820886

oxana.tapis@justice.gov.md

 

 

Director adjunct

 

 

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

2.

 

Șef direcție

 

 

3.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

4.

Bucur Tatiana

Specialist principal

0(22)235735

tatiana.bucur@justice.gov.md

5.

Mazarenco Marcela

Specialist principal

0(22)235729

marcela.mazarenco@justice.gov.md

Direcția apostilă și legalizare

6.

Frimu Valeriu

Șef direcție

022201457

valeriu.frimu@justice.gov.md

7.

Veriga Tatiana

Șef adjunct direcție

022201477

tatiana.veriga@justice.gov.md

8.

Cimpoaică Cristina

Specialist principal

022201477

cristina.cimpoaica@justice.gov.md

 

Direcția sisteme informaționale în sectorul justiției

9.

Bujor Nicolai

Şef direcţie

0(22)820886

nicolai.bujor@justice.gov.md

10.

Ivanov Ala

Specialist principal

0(22)235735

ala.ivanov@justice.gov.md

11.

Croitoru Radu

Specialist superior

0(22)235729

radu.croitoru@justice.gov.md

 

În afara statelor de personal

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția

Telefon

E-mail

 

Direcția tehnologii informaționale și comunicații

1.

Gore Dumitru

Administrator principal baze de date

0(22)235729

dumitru.gore@justice.gov.md

2.

Auzeac Veronica

Administrator principal sisteme informatice

0(22)235735

veronica.auzeac@justice.gov.md

3.

Sorocinskaia Tatiana

Administrator superior sisteme informatice

0(22)235735

tatiana.sorocinskaia@justice.gov.md

 

Noutati
Publicatii
Rapoarte
Linkuri
Contacte
Legislatia RM Coduri Hotariri Cedo Dictionar de termeni juridici Tratate Internationale
Noutati Publicatii Forum Linkuri Contacte
©2007 Centrul informatii juridice