pagina de start
ultima actualizare 22.02.2005 ro ru
Cauta pe sait

Legislatia RM
Dictionar de termeni juridici
Jurisprudenta CEDO
Tratate Internationale
Legis.md
CONTACTE

Centrul de Informaţii Juridice Ministerul Justiţiei
Chişinău, str. 31 August 1989, 82, et.4, MD – 2012

Nr.      Nume, Prenume                 Funcţia                                                Telefon       E-Mail                                              

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția

Telefon

E-mail

1.

Bragoi Constantin 

Director

0(22)235727

constantin.bragoi@justice.gov.md

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

2.

Ţapiş Oxana

Șef direcție

0(22)820886

oxana.tapis@justice.gov.md

 

Serviciul gestionarea Registrului de Stat al actelor juridice

3.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție, șef Serviciu

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

4.

Bucur Tatiana

Specialist principal

0(22)235735

tatiana.bucur@justice.gov.md

 

Serviciul analiză și documentare

 

 

 

 

 

 

Serviciul garanții reale  mobiliare, doasare succesorale și testamente

5.

Ivanov Ala

Specialist principal

0(22)235735

ala.ivanov@justice.gov.md

 

Direcția tehnologii informaționale și comunicații

6.

Bujor Nicolai

Şef direcţie

0(22)820886

nicolai.bujor@justice.gov.md

7.

Croitoru Radu

Administrator principal rețea de calculatoare

0(22)235729

radu.croitoru@justice.gov.md

8.

Gore Dumitru

Administrator principal baze de date

0(22)235729

dumitru.gore@justice.gov.md

9.

Munteanu Ana

Administrator superior sisteme informatice

0(22)235735

ana.munteanu@justice.gov.md

 

Noutati
Publicatii
Linkuri
Contacte
Legislatia RM Coduri Hotariri Cedo Dictionar de termeni juridici Tratate Internationale
Noutati Publicatii Forum Linkuri Contacte
©2007 Centrul informatii juridice