pagina de start
ultima actualizare 22.02.2005 ro ru
Cauta pe sait

Legislatia RM
Dictionar de termeni juridici
Jurisprudenta CEDO
Tratate Internationale
Legis.md
CONTACTE

Agenția Resurse Informaționale Jurdice
Chişinău, str. 31 August 1989, 82, et.4, MD – 2012

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția

Telefon

E-mail

1.

Ţapiş Oxana

Director interimar

0(22)820886

oxana.tapis@justice.gov.md

2.

 

Director adjunct

 

 

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

3.

 

Șef direcție

 

 

4.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

5.

Bucur Tatiana

Specialist principal

0(22)235735

tatiana.bucur@justice.gov.md

6.

Mazarenco Marcela

Specialist principal

0(22)235729

marcela.mazarenco@justice.gov.md

7.

Perevoznic Natalia

Specialist  principal

0(22)235735

natalia.perevoznic@justice.gov.md

8.

Gălușca Nadejda

Specialist  principal

0(22)235735

nadejda.galusca@justice.gov.md

Direcția apostilă și legalizare

9.

Frimu Valeriu

Șef direcție

022201457

valeriu.frimu@justice.gov.md

10.

Veriga Tatiana

Șef adjunct direcție

022201456

tatiana.veriga@justice.gov.md

11.

Mîrzac Iuliana

Specialist  principal

022201477

iuliana.mirzac@justice.gov.md

12.

Vilidniuc Victoria

Specialist principal

022201456

natalia.perevoznic@justice.gov.md

13.

David Ruslan

Specialist principal

022201477

ruslan.david@justice.gov.md

14.

Ceban Ana

Specialist principal

022201477

ana.ceban@justice.gov.md

15.

Grate Elena

Specialist superior

022201477

elena.grate@justice.gov.md

 

Direcția sisteme informaționale în sectorul justiției

16.

Bujor Nicolai

Şef direcţie

0(22)820886

nicolai.bujor@justice.gov.md

17.

Leahu Diana

Specialist principal

0(22)235735

diana.leahu@justice.gov.md

18.

Croitoru Radu

Specialist superior

0(22)235729

radu.croitoru@justice.gov.md

 

Noutati
Publicatii
Rapoarte
Linkuri
Contacte
Legislatia RM Coduri Hotariri Cedo Dictionar de termeni juridici Tratate Internationale
Noutati Publicatii Forum Linkuri Contacte
©2007 Centrul informatii juridice